پادکست فارسی گپ‌دایو (3) موسیقی متن فیلم شجاع دل Braveheart

استودیو ملودایو - سه‌شنبه، 16 مرداد 1397

پادکست فارسی گپ‌دایو،‌ از بهترین پادکست های فارسی زبان در زمینه موسیقی متن و تدوین است که از طریق دانلود پادکست امکان آشنایی با زیباترین موسیقی‌های فیلم را برای مخاطبان فراهم می‌کند.  

در فیلم شجاع دل عشق،‌ آزادی و انتقام هر کدام چه نوای گوش‌نوازی پیدا کرده‎اند؟‌ جغرافیا چطور با پراختی استادانه موسیقی متن یک اثر سینمایی را گوش‌نواز می‎کند؟‌ در فیلم شجاع دل منتقدان، چرا استاد آهنگسازی جیمز هورنر را آماج انتقادات خود قرار داده‎اند؟‌ مل گیبسون چقدر در ساخت شجاع دل به تاریخ وفادار بوده و هورنر تا چه حد در خلق موسیقی این فیلم به کشور ایرلند؟‌ با ما در پادکست‎های گپ‌دایو همراه باشید تا برای این سؤالات پاسخی شنیدنی پیدا کنید.

رسالت ما در پادکست‌های گپ دایو  نقد و بررسی فیلم با تکیه بر موسیقی متن و نقد فنی می‌باشد. امید است علاقه‌مندان به سینما، دوستداران موسیقی، دانشجویان سینما، تدوینگران و فعالان عرصه موسیقی و فیلم از مطالب ملودایو استفاده کنند. پادکست گپ‌دایو نقد و بررسی موسیقی متن فیلم شجاع دل فرصتی است تا کلیپ‌های مربوط به پشت صحنه‌ی فیلم شجاع‌دل را ببینید و با مراحل ساخت این فیلم سینمایی آشنا شوید.  

 

 

 

فایل صوتی و کم‌حجم پادکست گپ دایو:

 

 

  • کوروش

    من یک تدوینگر هستم و از منظر تدوین به موسیقی متن فکر می‌کنم ممنون که در پادکست‌های موسیقی متن گپ دایو تلاش می‌کنید تا از منظر تدوین به موسیقی متن نگاه کنید،‌ای کاش سایتهای بیشتری برای خدمت رسانی به تدوینگران سینما وجود داشت، کاشکی شما هم از کارشناسان خبره تدوین در پادکستهای موسیقی متن گپ دایو استفاده می کردید

    پاسخ 1397/07/23