پادکست فارسی گپ‌دایو (4) موسیقی انیمیشن شیر شاه The Lion King

استودیو ملودایو - شنبه، 20 مرداد 1397

پادکست فارسی گپ‌دایو،‌ از پادکست های فارسی در زمینه موسیقی متن و تدوین است که از طریق دانلود پادکست امکان آشنایی با زیباترین موسیقی‌های فیلم را برای مخاطبان فراهم می‌کند.  

شخصیت‌های انیمیشنی چه قدر به لطف موسیقی متن شنیدنی جان می‌گیرند و دیده می‌شوند؟ آیا در انیمیشن‌های بلندی مثل فیلم Lion King، موسیقی متن می‌تواند مانند فیلم‌های بلند به کشش داستانی اثر کمک کند؟ داستان Lion King در طبیعت می‌گذرد. موسیقی و صدای طبیعت چه اندازه در این انیمیشن به گوش می‌خورد؟ انیمیشن بلند Lion King چطور روند کاری هانس زیمر را تغییر داده است؟ با ما همراه باشید تا ضمن بررسی موسیقی متن انیمیشن Lion King، پاسخ مناسبی برای این پرسش‌ها پیدا کنیم.

هدف ما در پادکست‌های گپ دایو  نقد و بررسی فیلم با تکیه بر موسیقی متن و نقد فنی می‌باشد. امید است علاقه‌مندان به سینما، دوستداران موسیقی، دانشجویان سینما، تدوینگران و فعالان عرص موسیقی و فیلم از مطالب ملودایو استفاده کنند. اگر از علاقه‌مندان آثار هانس زیمر آهنگساز برنده‌ی جایزه‌ی اسکار هستید، پیشنهاد می‌کنیم در کنار تماشا یا شنیدن پادکست گپ‌دایو موسیقی متن نقد و بررسی انیمیشن شیرشاه،‌ پادکست موسیقی فیلم‌های تلقین و دانکرک را نیز که همکاری هانس زیمر با کریستوفر نولان را مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد،‌ ببینید و بشنوید. 

 

فایل صوتی و کم‌حجم پادکست گپ دایو:

 

موسیقی انیمیشن شیر شاه