پادکست گپ‌دایو (32) بررسی موسیقی متن فیلم درخشش The Shining (بخش دوم)

استودیو ملودایو - سه‌شنبه، 18 تیر 1398

پادکست فارسی موسیقی گپ‌دایو در دومین بخش از نقد و بررسی موسیقی متن فیلم درخشش The Shining در مورد معمای چگونگی خاتمه‌ی این فیلم بحث می‌کند و برای علاقه‌مندان به سینمای وحشت و سبک فیلمسازی استنلی کوبریک از تغییراتی می‌گوید که در صحنه‌های پایانی این فیلم نسبت به داستان استفن کینگ صورت گرفته است. در این قسمت با پادکست فارسی موسیقی گپ‌‌دایو همراه باشید تا از رازهای سر به مهری در مورد پایان فیلم درخشش The Shining آگاه شوید که تاکنون هیچ وقت در موردشان،‌ فیلمی ندیده‌اید و گزارشی نشنیده‌اید. در کنار تمام این موارد در بخش دوم از پادکست فارسی مسیقی گپ‌دایو در مورد گزینه‌های بازیگری نقش شخصیت اصلی فیلمنامه درخشش The Shining اطلاعات جالبی در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و مشخص می‌شود که تقدیر چگونه برای جک نیکلسون رقم می‌خورد تا قرعه‌ی فال به نام این نقش دیوانه زده شود!  

با ما در قسمت جدید پادکست فارسی موسیقی گپ‌دایو و بررسی یکی از تماشایی‌ترین آثار ژانر ترسناک همراه باشید.

 

 

 

با توجه به مطالبی که در این قسمت گفته شد، به نظر شما تغییرات کوبریک برای پایان این فیلم مناسب بود؟ یا خود رمان استفن کینگ پایان بهتری داشت؟ یا اصلا بهتر بود پایان دیگری را می‌دیدیم؟

نظرتان را در  پایین همین مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

 

فایل صوتی و کم‌حجم پادکست گپ دایو:

  • مهرداد

    کوبریک دنبال یه پایان متفاوت بود. نباید با هم مقایسه کرد ولی فکر میکنم پایانی که تو خود رمان بود زیاد تو ذهن موندگاری نداشته واسه همین کوبریک اینکارو کرده.

    پاسخ 1398/04/24