گپ دایو قسمت شانزدهم - نقد و بررسی فیلم کانجورینگ یا احضار با تاکید بر موسیقی فیلم

استودیو ملودایو - شنبه، 28 مهر 1397

در آخرین قسمت پادکست موسیقی متن گپ‌دایو، صحنه‌های سراسر وحشت فیلم کانجورینگ را مورد نقد و بررسی قرار می‌دهیم تا نقش موسیقی متن را در خلق فضای ترسناک فیلم کانجورینگ بررسی کنیم. 

 اگر از علاقه‌مندان سینمای وحشت هستید،  پادکست موسیقی متن کانجورینگ را در سایت ملودایو به تماشا بنشینید و دیدگاه‌های خود را در مورد قدرت تأثیرگذاری موسیقی متن فیلم کانجورینگ با ما در میان بگذارید.

هدف ما در پادکست‌های گپ دایو  نقد و بررسی فیلم با تکیه بر موسیقی متن و تکنیک‌های تدوین و کارگردانی است. همچنین در قالب این پادکست‌ها مراحل ساخت و پشت صحنه‌ی فیلم‌های سینمایی را مرور می‌کنیم. امید است علاقه‌مندان به سینما، دوستداران موسیقی، دانشجویان سینما، تدوینگران و فعالان عرصه‌ی موسیقی بی‌کلام و فیلم از مطالب ملودایو استفاده کنند.

فایل صوتی و کم‌حجم پادکست موسیقی متن گپ دایو

 

  • پریسا مطهری

    سلام وقت به خیر بسیار ترسناک و لذت بخش بود . الان که نزدیک هالوین هستیم لطفا در مورد فیلم ها و داستان های هالوین هم پادکست بسازید . ممنون

    پاسخ 1397/08/05
  • هومن مظفری

    تشکر ویژه از گپ دایوی های عزیر پادکست نقد و بررسی فیلم کانجورینگ رو هم دیدیم و یک بار هم توی ماشین گوش کردم خیلی جذاب بود پادکست صوتی هم که گذاشتین از کانجورینگ کار رو برای ما راحت کرده.لطفا از قبل اعلام کنید چه پادکست های در دست تولید دارین لطفا فیلم بابل رو هم ویدو کست و پادکست ش رو تولید کنید خسته نباشید

    پاسخ 1397/08/02